Osobný tréning - Fitko | www.pdfitness.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Osobný tréning

5 dôvodov prečo trénovať s osobným trénerom

1. Motivácia

Nechce sa Vám cvičiť? Ste unavení z práce a ani nepomyslíte na to aby ste šli teraz do fitka? Určite to poznáte z vlastnej skúsenosti. Toto Váš osobný tréner nedopustí. Každý jeden tréning je tu pre Vás, motivuje Vás. Snaží sa o to aby Vás správne povzbudzoval a aby ste na tréningu odovzdali maximum vzhľadom na vaše aktuálne možnosti.

2. Efektivita
Osobný tréner Vám zabezpečuje efektívne využitie Vášho drahocenného času. Tréning má vopred premyslený, vie čo budete cvičiť, v akej následnosti a v prípade, že Vám niekto obsadí stroj (miesto) je pripravený a vie improvizovať a vymyslieť pre Vás nový cvik. Nemusíte rozmýšľať nad tým čo a ako a kde máte cvičiť. Nemusíte si počítať série a opakovania. Netreba vám premýšľať nad správnou technikou pri cviku. Na to je tu pre vás osobný tréner , ktorý vám s týmto pomôže. Budete milo prekvapení koľko sa toho dá za hodinku odmakať vo fitku.  

3. Evidencia a analýza
Osobný tréner si zaznamenáva Vaše výkony a eviduje tréningové výsledky.  Rovnako si zaznamenáva vaše miery a analýzy tela. Môžete si tak porovnať, čo všetko sa vám podarilo dosiahnuť pod jeho vedením. Používa zariadenia na meranie pulzu, zloženia tela atď. a tak Vám pomáha pri dosahovaní Vašich vytýčených cieľov. Vie upraviť tréningový plán podľa Vašich potrieb, pomôže vám riešiť problémy spojené s tréningom a stravovaním a prípadne aktuálne meniť vaše tréningy podľa vašej potreby.

4. Stravovanie
Stravovanie je pri tréningovom procese jedna z najdôležitejších vecí. Či už je vašou snahou zhodenie nadbytočných kilogramov alebo naopak chcete nabrať pár kilogramov svalovej hmoty, správne stravovanie Vám výrazne napomôže pri ceste za Vašim cieľom. Častokrát je práve chybne nastavená strava príčinou, pre ktorú sa Vám nedarí zhodiť z tuku alebo nabrať svalovú hmotu. Tréner na základe svojich skúseností a odborných vedomostí navrhne a upraví váš stravovací plán tak, aby ste neustále napredovali.

5. Funkčný tréning
Osobný tréner sa vám bude snažiť vytvoriť pri tréningu také cviky aby bolo pre vás cvičenie maximálne funkčné. Cieľom funkčného tréningu je realizovať pohyb a cvičenia v podmienkach každodennej bežnej činnosti.  Prechádzať od izolovaných cvikov skôr k cvikom, kde je potrebné  správne zapojenie viacerých svalových skupín pri jednom ucelenom pohybovom vzorci.  Správne zapájanie svalových skupín a následné „zreťazenie“ pohybu je pre funkčnosť pohybového systému človeka nevyhnutné. Osobný tréner sa vám rovnako postará o využívanie nových cvičebných pomôcok (TRX, BOSU, FLOWIN, AQUAHIT, INDO BOARD, FLEXI-BAR atď. ) vo vašom tréningu, ukáže vám správne techniky pohybu a spestrí vám tak osobný tréning.


  • osobný prístup ku klientovi

  • vedenie tréningu

  • telesná diagnostika (OMRON, POLAR)

  • ukážka a spávne prevedenie techniky cvičení

  • poradenstvo v oblasti fitness, výživy a zdravého životného štýlu

  • využívanie špeciálnych tréningových pomôcok (FLOWIN, INDO-BOARD, BOSU, TRX, FLEXI-BAR a iné.)

  • uprednostňujú sa požiadavky klienta v plnej miere

  • vyššia efektivita tréningu (lepšie výsledky)


V prípade záujmu o tréning s osobným trénerom nás kontaktujte emailom na fitko@parkovacidom.sk. Ďakujeme
 
OTVÁRACIE HODINY:
PONDELOK: 07:00 - 20:00
UTOROK: 07:00 - 20:00
STREDA: 07:00 - 20:00
ŠTVRTOK: 07:00 - 20:00
PIATOK: 07:00 - 20:00
SOBOTA: 15:00 - 20:00
NEDEĽA: 15:00 - 20:00
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky